Bizden Haberler

 • Çetin Civata, İhracat Pazarlarını Artıyor
  Çetin Civata İthalat-İhracat Sorumlusu Görkem Eryılmaz, ihracat faaliyetleri ve global-endüstriyel bağlantı elemanları sektörünün genel bir değerlendirmesini yaparak şu bilgileri verdi.
 • Çetin Civata Pazarlama, Teknolojik Altyapı Yatırımlarını Sürdürüyor
  E-Çetin uygulamasından sonra iPhone uygulamasını da devreye sokan Çetin Civata Pazarlama müşterilerine çok daha kolay ve avantajlı sipariş geçme imkanı sunuyor.
 • Çetin Civata Sektöründe Her Zaman İlkleri Başarmış Bir Firmadır
  Bağlantı elemanları sektörünün en önemli firmalarından biri olan Çetin Civata ve San. Mamulleri Pazarlama Ltd. Şti., Tecdelioğlu Ailesi tarafından 1985 da kuruldu.
 • Dresselhaus Çetin, Bağlantı Elemanlarında Çözüm Ortağı
  Dresselhaus ve Çetin Civata'nın ortaklığı ile 2008 yılı başında kurulan Dresselhaus Çetin, yaklaşık 65.000 değişik ürün ile müşterilerine hizmet ediyor. Dresselhaus Çetin Genel Müdürü Yalçın Karaca, müşterilerine sundukları çözümlerle ilgili bilgiler verdi.
 • Çetin Civata, Üstüste 2. Kez İhracat Birincisi Oldu
  Çetin Civata Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Çakmakoğlu, 2010 yılında olduğu gibi 2011 yılında da bağlantı elemanları dalında İMMİB bünyesindeki yaklaşık 25.000 firma arasında en yüksek ihracatı gerçekleştirerek kendi ürün kategorisinde 2. kez ihracat birincisi olduklarını belirtti.
 • Çetin Civata, Çek Cumhuriyeti'nde Gerçekleştirilen MSV Fuarına Katıldı
  07-11 Ekim 2013 tarihlerinde Brno-Çek Cumhuriyeti'nde gerçekleştirilen ve Türkiye'nin Partner Ülke olduğu MSV 2013 Uluslararası Mühendislik Fuarı'nın Milli Katılım organizasyonu bu yıl ilk kez İMMİB tarafından gerçekleştirildi.
 • Çetin Civata, Sektöründe İhracat Lideri Oldu
  Türkiye'nin en yüksek ihracatını gerçekleştiren ihracatçı birliği ünvanını 11 yıldır elinde bulunduran İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri (İMMİB), Four Seasons at Bosphorus Otel'de düzenlediği gecede başarılı üyelerini ödüllendirdi.
 • Çetin Civata Grup'un, İkinci Fabrikası Malatya'da Üretime Başladı
  2011 yılında 13 bin ton üretimle bir önceki yıla göre %20 büyüme gerçekleştiren Çetin Civata yatırımlarına da devam ediyor.
 • Çetin Civata, İhracattaki Başarısını Sürdürüyor
  İMMİB-2013 İhracatın Yıldızları - Ödül Töreni 19 Şubat 2014 Çarşamba akşamı İstanbul Swissôtel de düzenlendi.
 • Çetin Civata Geleneksel 7. Langırt Festivali ve Turnuvası Yapıldı
  Çetin Civata'nın Mimarsinan/Büyükçekmece'deki yerinde 1.HaziranCumartesi günü 7.'sini düzenlediği Langırt Turnuvası ve Şöleni yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.
 • Çetin Civata ve Sanayi Mamulleri Pazarlama Limited Şirketi, Satışlarını %35 Artırdı
  Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan ve 14 yıldır Çetin Cıvata da çalışan Çetin Civata ve San. Mam. Paz. Ltd. Şti. İstanbul Bölge Satış Müdürü Orhan Ak, satış ve pazarlama stratejileri hakkında bilgiler verdi.
 • Çetin Civata, Kraft Markasıyla Vida ve Kilit Üretimini Artırıyor
  Kapı Pencere Fuarına Kraft markası ile katılarak marka bilinirliliğini artırdıklarını belirten Çetin Civata A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Çetin Tecdelioğlu, Kraft markasını tüm dünyada tanınır hale getireceklerini söyledi.