Dokümanlar
İletişim
Ürünlerimiz
Ürünlerimiz
| Anasayfa / Ürünler / Burçlar

Burçlar


Mertsom markalı olarak sanayimizin ihtiyaçları doğrultusunda yaygın kullanılan burç ve kovan imalatımız vardır. Bu ürünleri üretirken doğayla barışık olan hammaddeler tercih edilmektedir. Burç imalatında markalaması özellikle belirtilmediği surece yapılmamaktadır. Çok geniş kullanım alanı olan bu ürünler birçok sektörde tercih edilmektedir. Bunlardan başlıcaları otomotiv endüstrisi, beyaz eşya montajı ve çelik konstrüksiyon sektörleridir.

Üretim Kapasitesi

Burç ve kovanları dış çap olarak Ø5mm” den başlayarak Ø20mm” e kadar yapabilmekteyiz. Bu ürün gruplarından günlük 5 tona kadar imalat yapabilmekteyiz. Kalite kontrol işlemleri ilk numune ile başlayıp belli zaman aralıklarıyla gün içerisinde devamlı olarak yapılır.

Kaplama ve Kalite Kontrol

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda burç ve kovanlara farklı korozyon dayanımı içeren yüzey işlemleri uygulanabilmektedir. Böylelikle paslanma dayanımı, sürtüneme katsayısı gibi değerleri müşteri ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirebilmekteyiz.  Yaptığımız kaplamalardan bazıları asitli çinko, alkali çinko çinko-nikel veya lamelli (Dörken / Magni) kaplamalardır. Burç ve kovan talepleriniz için iletişim sayfamızdan müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Oluşturulan talepler müşteri temsilcileri tarafından en kısa sure içinde tarafınıza dönüş yapılarak cevaplandırılacaktır.

Üretimi tamamlanan burç ve kovanlar kalite mühendisleri tarafından kontrolleri yapılarak EN10204 şartnamesine göre final kalite kontrol işlemi yapılarak sevke hazır hale gelmektedir. Lot numarası takibi 5 seneyi geçmeyecek şekilde yapılır. Otomotiv ve benzeri stratejik sektörler için istendiğinde 10 seneye kadar arşivde saklanabilmektedir. Bu bilgi akışı şirketimizin tamamını kapsayan CANIAS entegre ERP yazılımı ile güvence altına alınmıştır. 

Yukarıda bahsi geçen konuları müşteri temsilcileriyle daha detaylı görüşüp bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 422 26 16

Ömerli Mahallesi Tuna Sokak No 13 Arnavutköy/İstanbul


Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.