Dokümanlar
İletişim

Hakkımızda

Hakkımızda
| Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

       Biz Tecde Group olarak, dedemiz Abdullah Tecdelioğlu’nun babası Tecdeli lakaplı Ahmet Hoca’nın 1880 yılında sıcak ve soğuk demir işleme atölyesi sahibi olmasıyla ticaret hayatına başladık. 17 şirket ve 3 ana faaliyet dalında, bir asrı aşkın süredir, kurumsal ilkelerimize ve değerlerimize sahip çıkarak, faaliyet göstermekte ve tüm şirketlerimizi TECDE Group çatısı altında toplamış olmaktan dolayı gurur duymaktayız. 3. nesil aile fertleri tarafından yönetilen TECDE Group 4. nesil aile fertlerini de şirket bünyesine dâhil etmeye başlamıştır. TECDE Group şirketlerinin her birinin yegane hedefi TECDE Group ilkeleri ve prensipleri dahilinde sektörlerinin yerel ve global liderleri olmak yolunda ilerlemektir

       TECDE GROUP’un büyüme trendi yüksek olan firmalarından olan Mertsom Somun A.Ş, 2013 yılında grup şirketlerimizden Civtec Civata A.Ş tarafından satın alınarak TECDE GROUP bünyesine dahil olmuştur. Her yıl yatırımlarına devam ederek 3.000 ton/yıl üretim kapasitesine sahiptir ve yapılan bu üretimin %50‘si Avrupa birliği ülkelerine ihraç edilmektedir. Pazarı başta otomotiv olmak üzere, ısıtma-soğutma-havalandırma, beyaz eşya, çelik konstrüksiyon ve makine sanayi sektörleridir. Mertsom M3 ile M12 arasında her türlü standart ve özel somun üretme kapasitesine sahiptir. Mertsom özel parça üretimleri ile savunma sanayi, havalandırma, otomotiv, beyaz eşya, elektrik elektronik gibi birçok sektörün ihtiyacını karşılamakta olup, sektörlerin yurtdışı bağımlılıklarını en aza indirgemek adına hizmet vermektedir.

       Yapmış olduğu üretimi CANIAS ERP üzerinden izlenebilir, her türlü kalite kontrolü kendi tesisleri içinde yapılabilir ve yapmış olduğu bu üretim ve ürünlerini ISO 9001, ISO 14001, ve ISO 45001 kalite belgeleri ile de destekleyen entegre bir kuruluştur.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 422 26 16

Ömerli Mahallesi Tuna Sokak No 13 Arnavutköy/İstanbul


Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.