Dokümanlar
İletişim

Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu
| Anasayfa / Kurumsal / Yönetim Kurulu

Mustafa Necati Tecdelioğlu

Yönetim Kurulu Başkanı

1961 yılında Malatya’da dünyaya gelen Mustafa Tecdelioğlu, ilk ve ortaöğrenimini Malatya ve Kayseri’de tamamlamış ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1985 yılında mezun olmuştur. Mustafa Tecdelioğlu 1985 yılından bu yana aile şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. BESİAD Bağlantı Elemanları Sanayici ve İş Adamları Derneği başkanı, ve İSO İstanbul Sanayi Odası meclis üyesi, MATİL Malzeme Test ve İnovasyon Laboratuvarları A.Ş. Başkanlığı, ÇİB Çelik İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyeliği, MEV Malatya Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir. Şu anda Çetin Civata A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Mustafa Tecdelioğlu, ayni zamanda Tecde Group bünyesinde bulunan Bağlantı Elemanları firmalarında üretim ve ihracat alanlarıyla ilgilenmektedir. 2 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Abdullah Tecdelioğlu

Yönetim Kurulu Üyesi

1963 yılında Malatya’da dünyaya gelen Abdullah Tecdelioğlu ilk ve orta öğrenimini Malatya Fırat İlköğretim Okulu’ nda 1974 yılında tamamlamış ve Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1986 yılında mezun olmuştur. Abdullah Tecdelioğlu 1986 yılından bu yana aile şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. BUMED Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği, TUBİSAD Türkiye Bilişim Sanayicileri Derneği, TBV Türkiye Bilişim Vakfı Üyesidir. PPL sınıfı Hususi Pilotluk Lisansına ve Amatör Kaptanlık belgesine sahiptir. Şu anda Boğaziçi Bilgisayar A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Abdullah Tecdelioğlu, ayni zamanda Tecde Grup bünyesinde bulunan Bilişim ve İnşaat firmalarıyla ilgilenmektedir. 3 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Çetin Tecdelioğlu

Yönetim Kurulu Üyesi

1971 yılında Malatya’da dünyaya gelen Çetin Tecdelioğlu, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamlamış ve Kabataş Lisesi’nden 1987 yılında mezun olmuştur. Çetin Tecdelioğlu 1987 yılından bu yana aile şirketleri içinde çeşitli kademelerde görev yapmıştır. İDDMİB İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Yön. Kur. Başk. Vekili, İTO İstanbul Ticaret Odası Meclis üyesi, İMSAD İnşaat Malzemeleri Sanayicileri Derneği Başkan Vekili, MİAD Malatya İşadamları Derneği Yüksek İstişare Kurulu üyesi ve TİM Türkiye İhracatçıları Meclisi Meclis Üyesidir. Şu anda Civtec Civata A.Ş’ nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini sürdüren Çetin Tecdelioğlu, ayni zamanda Tecde Grup bünyesinde bulunan Bağlantı Elemanları firmalarında pazarlama alanlarıyla ilgilenmektedir. 3 çocuk babası olup, İngilizce bilmektedir.

Fatih Tamay

Yönetim Kurulu Üyesi

1957 İstanbul doğumludur. İTÜ Uçak Mühendisliğinden 1980 yılında mezun olmuş, Anadolu Otomotiv Sanayi’nde Satınalma Mühendisi olarak başladığı çalışma hayatına 1982 yılında Türk Hava Kuvvetleri bünyesinde Arge Mühendisi olarak devam etmiştir. Bu görevini Takiben Türkiye’deki ilk Türk – Japon Joint Venture girişimi olan Anadolu Isuzu’da Satınalma Şefi, Üretim Planlama ve Stok Kontrol Müdürü, Satınalma Müdürü olarak görev yapmıştır.Aynı dönemde OSD Satınalma Komitesi Başkanlığı görevini de yürütmüştür. 2001 yılından itibaren Satış , Servis ve Yedek Parçadan sorumlu Satış Müdürü olarak görev almış, bu dönemde OSD Pazarlama Komitesi Başkanlığı’nı da yürütmüştür. 2006 yılında Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine atanmış ve Satış , Pazarlama , Servis ve Yedek Parça Operasyonlarından sorumlu olarak çalışmıştır. Bu göreve ilaveten 2012-13 yıllarında vekaleten Genel Müdürlük görevinde bulunmuştur. Başta Japonya , Tayland , Almanya olmak üzere çeşitli ülkelerde fuar , konferans , eğitim vb çalışmalara katılmıştır. 2013 yılında İstanbul Sanayi Odası Meclisi’ne seçilmiş olup İSO Meclis Üyeliği ve İSO Otomotiv ve Yan Sanayi Komitesi Başkan Yardımcığı , TOBB Otomotiv Sanayi Meclisi Üyeliği ve İTO Ulaşım İhtisas Komitesi Üyeliği görevlerinde bulunmuş olup görevlerinin büyük kısmı halen devam etmektedir. Bu görevlerine ilaveten Eylül 2015 tarihinden itibaren IPRU-International Passanger and Road Transportation Union Yönetim Kurulu Başkanlığını ve TOBB Karayolu Yolcu Taşımacılığı Meclisi Üyeliğini sürdürmektedir. Muhtelif kongre , panel ve konferanslarda ve Üniversitelerde katılımcı , panelist veya konuşmacı olarak yer almakta olup, muhtelif şirketlerde Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Üyesi olarak tecrübelerini paylaşmaktadır. İSOV ve TOSÖV Vakıflarında görev yapmakta olan Tamay TKYD Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği ve İSO Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma Komitesi üyesidir. A.Fatih Tamay evli ve bir çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 422 26 16

Ömerli Mahallesi Tuna Sokak No 13 Arnavutköy/İstanbul


Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.