Dokümanlar
İletişim

Ekibimiz

Ekibimiz
| Anasayfa / Kurumsal / Ekibimiz

Nihat Tecdelioğlu

Genel Müdür

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nihat Tecdelioğlu lise öğrenimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Koç Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunu Nihat Tecdelioğlu daha sonra İngiltere’de University of Warwick’de İşletme Yönetimi üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2013 yılından bu yana TECDE GROUP şirketlerinde farklı departmanlarda yöneticilik görevleri üstlenmiştir. 2018 yılından bu yana MERTSOM SOMUN AŞ’nin Genel Müdürlük görevini yürüten Nihat Tecdelioğlu aynı zamanda TECDE GROUP Genel Sekreterlik görevini de yerine getirmektedir. Nihat Tecdelioğlu evli olup İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Şencan Buberka

Satın Alma ve İdari İşler Yönetmeni

1963 yılında Edirne’de doğmuştur. İlk ve orta öğretimini sırasıyla Küçükçekmece Ortaokulu ve Yeşilköy Ticaret Lisesinde tamamlamıştır. 1983’ten beri çeşitli şirketlerde yöneticilik pozisyonlarında çalışmıştır. 2012 yılından beri Mertsom Somun ailesinde çalışmakta olup Satın Alma ve İdari İşler Yönetmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Cenk Can

Üretim ve Planlama Yönetmeni

1978 yılında Erzincan’da doğmuştur. İlk ve ortaokulu Erzincan’da tamamladıktan sonra, liseyi İstanbul Yeşilköy 50.yıl Lisesinde bitirmiştir. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılında iş yaşamına başlamıştır. Bağlantı elemanları sektöründe çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2017 yılından itibaren Mertsom Somun ailesi bünyesinde olup Üretim ve Planlama Yönetmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Cumhur Özçelik

CNC & Kalıphane Müdürü

1983 Yılında Samsun’da doğmuştur. İlk okulu Beyoğlu’nda Muhallim Cevdet İlkokulu’nda okumuştur. 1994 Yılında Çalışma hayatına başlamıştır. 2005 Yılından ihtibaren çeşitli kurum ve kuruluşlarda Yönetici olarak çalışmıştır. Çalışmalarını talaşlı imalat üzerinde yoğunlaştırmıştır. Uzmanlık alanı Makine İmalatı, Plastik Kalıbı, Metal Enjeksiyon kalıbı, Otomotiv Yedek Parça vb.’dir. 2023 Yılından itibaren Mertsom Somun ailesinde CNC & Kalıphane Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Oğuzhan Türk

Üretim Mühendisi

1990 yılında dünyaya gelen Oğuzhan Türk, ilköğrenimini Şirinevler İlköğretim Okulunda, lise öğrenimini Yeşilköy Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2014 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında Mertsom Somun ailesinde kalite kontrol mühendisi olarak başladığı görevine Üretim Mühendisi olarak devam etmektedir.

Büşra Balak

Kalite Yönetmeni

1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Büşra Balak, ilk ve orta öğrenimini İstanbul Fatih Sultan Mehmet ilköğretim okulunda, lise öğrenimini İstanbul Gürpınar İMKB Teknik Lisesinde Kimya Teknolojileri bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. 2020 yılında Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Mertsom Somun ailesinde çalışmaya başlamış olup Kalite Yönetmeni görevini sürdürmektedir.

Turgut Özkök

Operasyon Sorumlusu

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Turgut Özkök ilk ve orta öğretimini İstanbul Zeytinburnu Reşat Tardu İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Lise öğrenimini Büyükçekmece Çakmaklı Cumhuriyet Lisesi’nde tamamlamış ve ardından Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 2018’den bu yana Operasyon Sorumlusu olarak Mertsom ailesinde görev almaktadır.

Oğuzhan Balta

Planlama Mühendisi

1996 Yılında Dünyaya gelen Oğuzhan Balta, İlk ve orta öğremini Alibeyköy Mehmet Akif Ersoy okulunda, Lise Öğrenimini Otakçılar Lisesinde tamamlamıştır. 2019 yılında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Plastik sektöründe 1 yıl üretim ve planlama mühendisliği esnasında İstanbul ve Aksaray illerinde görev almıştır. 2022 yılında Mertsom Somun ailesinde çalışmaya başlamış olup Planlama Mühendisi ve Kpı Sorumlusu olarak görevini sürdürmektedir.

Erhan Balcı

Bakım Onarım Mühendisi

1990 yılında Balıkesir’de doğmuştur. Lise eğitimini Gönen Mustafa Uşdu Lisesinde tamamlayarak 2008 yılında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümüne başlamıştır. 2012 yılından itibaren çeşitli firmalarda bakım onarım ve üretim mühendisi olarak görev almıştır.2021 yılında Mertsom Somun ailesine katılmış olup Bakım Onarım Mühendisliği görevini sürdürmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Dilara Koç

İnsan Kaynakları ve İdari İşler Asistanı

1999 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Dilara Koç, ilk ve orta öğrenimini İstanbul Emine Seviye Divrik İlköğretim okulunda, lise öğrenimini İstanbul Sınav Temel lisesinden mezun olarak tamamlamıştır. 2023 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Uluslarası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra 2023 yılında Mertsom Somun ailesinde çalışmaya başlamış olup İnsan Kaynakları ve İdari İşler Asistanlığı görevini sürdürmektedir.

Ahmet Şahin

İnsan Kaynakları ve Eğitim Sorumlusu

1975 Yılında Kastamonu’da dünyaya gelen Ahmet Şahin Lise eğitimini 1993 yılında bitirmiştir. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümünden mezun olmuştur. Özel sektörde farklı kurumlarda çalıştıktan sonra 2023 yılında Mertsom Somun ailesinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Metin Er

Müşteri Destek Temsilcisi

1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Metin Er ilk ve orta okulu Fevzi Çakmak İlkokulundan, liseyi ise Dila okullarından mezun olmuştur. 2020 yılında Gelişim Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulundan mezun olmuştur. 2023 yılında Mertsom Somun ailesine katılmış olup Müşteri Destek Temsilcisi olarak görev yapmaktadır.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 422 26 16

Ömerli Mahallesi Tuna Sokak No 13 Arnavutköy/İstanbul


Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.