Dokümanlar
İletişim

Ekibimiz

Ekibimiz
| Anasayfa / Kurumsal / Ekibimiz

Nihat Tecdelioğlu

Genel Müdür

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nihat Tecdelioğlu lise öğrenimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Koç Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunu Nihat Tecdelioğlu daha sonra İngiltere’de University of Warwick’de İşletme Yönetimi üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2013 yılından bu yana TECDE GROUP şirketlerinde farklı departmanlarda yöneticilik görevleri üstlenmiştir. 2018 yılından bu yana MERTSOM SOMUN AŞ’nin Genel Müdürlük görevini yürüten Nihat Tecdelioğlu aynı zamanda TECDE GROUP Genel Sekreterlik görevini de yerine getirmektedir. Nihat Tecdelioğlu evli olup İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Şencan Buberka

Satın Alma ve İdari İşler Yönetmeni

1963 yılında Edirne’de doğmuştur. İlk ve orta öğretimini sırasıyla Küçükçekmece Ortaokulu ve Yeşilköy Ticaret Lisesinde tamamlamıştır. 1983’ten beri çeşitli şirketlerde yöneticilik pozisyonlarında çalışmıştır. 2012 yılından beri Mertsom Somun ailesinde çalışmakta olup Satın Alma ve İdari İşler Yönetmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Cenk Can

Üretim ve Planlama Yönetmeni

1978 yılında Erzincan’da doğmuştur. İlk ve ortaokulu Erzincan’da tamamladıktan sonra, liseyi İstanbul Yeşilköy 50.yıl Lisesinde bitirmiştir. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılında iş yaşamına başlamıştır. Bağlantı elemanları sektöründe çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2017 yılından itibaren Mertsom Somun ailesi bünyesinde olup Üretim ve Planlama Yönetmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Musa Çınar

Kalıphane Yönetmeni

1983 yılında Yozgat‘ta dünyaya gelmiştir, lise öğrenimini Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesinde, üniversite eğitimini 2007 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümde tamamlamıştır. 2008 yılından beri aktif iş yaşamını çeşitli şirketlerde Üretim ve Kalıphane yöneticisi olarak görev almıştır. 2018 yılından bu yana Mertsom Somun ailesi bünyesinde çalışmakta olup, Kalıphane Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Oğuzhan Türk

Üretim Mühendisi

1990 yılında dünyaya gelen Oğuzhan Türk, ilköğrenimini Şirinevler İlköğretim Okulunda, lise öğrenimini Yeşilköy Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2014 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında Mertsom Somun ailesinde kalite kontrol mühendisi olarak başladığı görevine Üretim Mühendisi olarak devam etmektedir.

Turgut Özkök

Operasyon Sorumlusu

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Turgut Özkök ilk ve orta öğretimini İstanbul Zeytinburnu Reşat Tardu İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Lise öğrenimini Büyükçekmece Çakmaklı Cumhuriyet Lisesi’nde tamamlamış ve ardından Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 2018’den bu yana Operasyon Sorumlusu olarak Mertsom ailesinde görev almaktadır.

Mehmet Said Ataş

Kalıphane Mühendisi

1992 yılında Konakta dünyaya gelen Mehmet Said, ilköğrenimini Vali Rahmi Bey İlköğretim Okulunda, lise öğrenimini Fevzi Çakmak Lisesinde tamamlamıştır. 2017 yılında Atatürk Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra 2019 yılından bu yana Mertsom Somun ailesinde Kalıphane Mühendisi olarak görevine devam etmektedir.

Büşra Balak

Kalite Kontrol Mühendisi

1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Büşra Balak, ilk ve orta öğrenimini İstanbul Fatih Sultan Mehmet ilköğretim okulunda, lise öğrenimini İstanbul Gürpınar İMKB Teknik Lisesinde Kimya Teknolojileri bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. 2020 yılında Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Mertsom Somun ailesinde çalışmaya başlamış olup Kalite Kontrol Mühendisi görevini sürdürmektedir.

İrem Karslı

Müşteri Temsilcisi

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen İrem Karslı, ilk ve orta öğrenimini İnönü İlköğretim Okulu’nda, liseyi 75.Yıl Cumhuriyet Lisesi’nde tamamlamıştır. 2018 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Uluslararası Ticaret bölümünden mezun olduktan sonra 2019 yılında Tecde Group şirketlerinden Tekno Bağlantı ailesinde müşteri temsilcisi olarak çalışmaya başlamış, 2020 yılında Mertsom Somun ailesine dâhil olmuştur.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 422 26 16

Ömerli Mahallesi Tuna Sokak No 13 Arnavutköy/İstanbul


Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.