Dokümanlar
İletişim

Ekibimiz

Ekibimiz
| Anasayfa / Kurumsal / Ekibimiz

Nihat Tecdelioğlu

Genel Müdür

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nihat Tecdelioğlu lise öğrenimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Koç Üniversitesi Makina Mühendisliği mezunu Nihat Tecdelioğlu daha sonra İngiltere’de University of Warwick’de İşletme Yönetimi üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2013 yılından bu yana TECDE GROUP şirketlerinde farklı departmanlarda yöneticilik görevleri üstlenmiştir. 2018 yılından bu yana MERTSOM SOMUN AŞ’nin Genel Müdürlük görevini yürüten Nihat Tecdelioğlu aynı zamanda TECDE GROUP Genel Sekreterlik görevini de yerine getirmektedir. Nihat Tecdelioğlu evli olup İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Şencan Buberka

Satın Alma ve İdari İşler Yönetmeni

1963 yılında Edirne’de doğmuştur. İlk ve orta öğretimini sırasıyla Küçükçekmece Ortaokulu ve Yeşilköy Ticaret Lisesinde tamamlamıştır. 1983’ten beri çeşitli şirketlerde yöneticilik pozisyonlarında çalışmıştır. 2012 yılından beri Mertsom Somun ailesinde çalışmakta olup Satın Alma ve İdari İşler Yönetmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Cenk Can

Üretim ve Planlama Yönetmeni

1978 yılında Erzincan’da doğmuştur. İlk ve ortaokulu Erzincan’da tamamladıktan sonra, liseyi İstanbul Yeşilköy 50.yıl Lisesinde bitirmiştir. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılında iş yaşamına başlamıştır. Bağlantı elemanları sektöründe çeşitli görevlerde bulunmuştur. 2017 yılından itibaren Mertsom Somun ailesi bünyesinde olup Üretim ve Planlama Yönetmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Musa Çınar

Kalıphane Yönetmeni

1983 yılında Yozgat‘ta dünyaya gelmiştir, lise öğrenimini Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesinde, üniversite eğitimini 2007 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümde tamamlamıştır. 2008 yılından beri aktif iş yaşamını çeşitli şirketlerde Üretim ve Kalıphane yöneticisi olarak görev almıştır. 2018 yılından bu yana Mertsom Somun ailesi bünyesinde çalışmakta olup, Kalıphane Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Oğuzhan Türk

Üretim Mühendisi

1990 yılında dünyaya gelen Oğuzhan Türk, ilköğrenimini Şirinevler İlköğretim Okulunda, lise öğrenimini Yeşilköy Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. 2014 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında Mertsom Somun ailesinde kalite kontrol mühendisi olarak başladığı görevine Üretim Mühendisi olarak devam etmektedir.

Büşra Balak

Kalite Yönetmeni

1993 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Büşra Balak, ilk ve orta öğrenimini İstanbul Fatih Sultan Mehmet ilköğretim okulunda, lise öğrenimini İstanbul Gürpınar İMKB Teknik Lisesinde Kimya Teknolojileri bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. 2020 yılında Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Mertsom Somun ailesinde çalışmaya başlamış olup Kalite Yönetmeni görevini sürdürmektedir.

Turgut Özkök

Operasyon Sorumlusu

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Turgut Özkök ilk ve orta öğretimini İstanbul Zeytinburnu Reşat Tardu İlköğretim Okulu’nda tamamlamıştır. Lise öğrenimini Büyükçekmece Çakmaklı Cumhuriyet Lisesi’nde tamamlamış ve ardından Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 2018’den bu yana Operasyon Sorumlusu olarak Mertsom ailesinde görev almaktadır.

Şefika Teker Yılmaz

Müşteri Temsilcisi

1988 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Şefika Teker Yılmaz, ilk ve orta öğrenimini İstanbul Doktor Hulusi Behçet İlköğretim okulunda, lise öğrenimini İstanbul Kadriye Moroğlu Lisesinde Sosyal Bilimler bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. 2009 yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Büro Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılında Mertsom Somun ailesinde çalışmaya başlamış olup Müşteri Temsilcisi görevini sürdürmektedir.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 422 26 16

Ömerli Mahallesi Tuna Sokak No 13 Arnavutköy/İstanbul


Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.