Dokümanlar
İletişim
Ürünlerimiz
Ürünlerimiz
| Anasayfa / Ürünler / Kelepçe Somunları

Kelepçe Somunları


Mertsom markalı olarak boru kelepçe imalatındaki ihtiyaçlar doğrultusunda yaygın kullanılan kaynak yapılabilir kelepçe somunları imalatımız vardır. Bu ürünleri üretirken doğayla barışık olan hammaddeler tercih edilmektedir. Boru kelepçe somunlarında markalaması özellikle belirtilmediği surece yapılmamaktadır. Türkiye” de bu alanda en büyük kapasite Mertsom” dadır. 


Üretim Kapasitesi
Boru kelepçe somunları M8 ile başlayıp M12”e kadar yapabilmekteyiz. Bu ürün gruplarından günlük 5 tona kadar imalat yapabilmekteyiz. Kalite kontrol işlemleri ilk numune ile başlayıp belli zaman aralıklarıyla gün içerisinde devamlı olarak yapılır. 

Kelepçe somunları üretimi yaparken kaynak kabiliyeti yüksek hammadde kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu ürün grubunda tüketici firmayla yakın temasta bulunup ürün geliştirme hizmeti sunuyoruz.  

Kaplama ve Kalite Kontrol
Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda boru kelepçe somunları farklı korozyon dayanımı içeren yüzey kaplama işlemleri uygulanabilmektedir. Böylelikle paslanma süresi sürtüneme katsayısı gibi değerleri müşteri ihtiyaçları doğrultusunda belirleyebilmekteyiz.  Yaptığımız kaplamalardan bazıları asitli çinko, alkali çinko çinko-nikel veya lamelli (Dörken / Magni) kaplamalardır. Kelepçe somunları talepleriniz için iletişim sayfamızdan müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Oluşturulan talepler müşteri temsilcileri tarafından en kısa sure içinde tarafınıza dönüş yapılarak cevaplandırılacaktır.

Üretimi tamamlanan boru kelepçe somunları kalite mühendisleri tarafından kontrolleri yapılarak EN10204 şartnamesine göre final kalite kontrol işlemi yapılarak sevkiyata hazır hale gelmektedir. Lot numarası takibi 5 seneyi geçmeyecek şekilde yapılır. Bu bilgi akışı şirketimizin tamamını kapsayan CANIAS entegre ERP yazılımı ile güvence altına alınmıştır. 

Aşağıdaki liste içerisinde yaptığımız ürünleri görebilirsiniz. Bu ürünlerin dışındaki talepleriniz için müşteri temsilcilerimizle iletişim sayfamızdan irtibat sağlayabilirsiniz.

Yasal Uyarılar
Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.
+90 (212) 422 26 16

Ömerli Mahallesi Tuna Sokak No 13 Arnavutköy/İstanbul


Telif Hakkı © Mertsom Somun A.Ş Tüm hakları saklıdır.